Listopad v ZŠ VII.

Ani v listopadu nebralo množství akcí, kterých jsme se zúčastnili, konce. Exotické a netradiční domácí mazlíčky jsme si představili programem „Zooterapie“. Při třídním projektu jsme si připomněli svátek sv. Martina. Vůně bramboráků, které jsme smažili, se linula z kuchyně v rámci „Bramborového týdne“. Krásy a kulturu tajemného Senegalu jsme poznávali při prezentaci projektu „Planeta Země 3000“. Myslíme na svou budoucnost, a tak jsme vyrazili na „Přehlídku SŠ a zaměstnavatelů 2022“ do Enteria arény. A také do OU Chroustovice, o čemž se dozvíte na dalších stránkách. Stejně tak i o projektovém dni k PT „Finanční gramotnost“. Blíží se doba adventu, a tak jsme 23. 11. zapálili první svíčku na adventním věnci. A v očekávání dnů svátečních se těšíme na prosinec.

Mgr. Andrea Suchá